Mobilya ModelleriModellerimize Bakabilirsiniz Modellerimize Bakabilirsiniz

Yön Avm Yesil Koltuk Takımı

Kredi kartsız , peşinatsız alışveriş imkanı sunan büyük markalardan Yön Avm nin 2018 yılı sezonuyla birlikte satışına başladığı Yön Avm Yesil Koltuk Takımı şık görünümü ve uzun ömürlü yapısı ile bir çok mekanı lüks yaşam alanlarına çevirmeye devam ediyor.



Yön Avm Yesil Koltuk Takımı Yön mağazalarında satılan birbirinden güzel oturma grupları arasında gerek yeşil ve sarıyla sunulan renk bütünü gerekse estetik tarzı ile salonlarınızın havasını değiştirecektir. Yön avm koltuk takımının konseptinde 2 koltuk ve 2 berjer bukunmaktadır ve 3-3-1-1 şeklinde satılmaktadır. Üçlü koltukların sırt , üst ve kol bölümlerindeki kapitoneye benzeyen düğmeleme sistemi kullanılmış. Yön Avm Yesil Koltuk Takımında bazalı uzun ahşap ayaklar , kadifemsi silinebilir kir tutmaz kumaş ve gürgen ağacından kasa kullanılmış.

Koltuk ve berjerlerin birbiri ile şık bir uyum sağladığı lüks görünümlü bir oturma grubuna ihtiyacınız var vr parasını taksitle ödemek istiyorsanız size tavsiyemiz Yön Avm Yesil Koltuk Takımı olacaktır.

Yön Avm Koltuk Takımı Fiyatları ;

Fiyatlar günden güne değiştiği için anlık verilecektir yorum bırakarak bilgi isteyebilirsiniz

2 Yorumlar

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir