Mobilya ModelleriModellerimize Bakabilirsiniz Modellerimize Bakabilirsiniz

Evkur Düğün Paketleri

Düğün paketlerinde Evkur mağazalarındakinin aksine genelde belirleyici olunmakta şöyle ki belli takımlar birbiri ile kombine edilerek beraber satılır ve buna %8 gibi bir indirim yapılarak düğün paketi , çeyiz paketi , evlilik paketi yada mobilya kampanyası adı altında satılır.

Evkur Düğün Paketleri Nelerdir ?Evkur mağazalarında düğün paketlerinde anlayış çok yenilikçi ve müşteri odaklıdır şöyle ki Evkur mağazalarında sabit belirlenmiş bir düğün paketi anlayışı yoktur. Evkur da düğün paketlerini müşteri kendisi istediği mobilyayı seçer ve kendi paketini oluşturur. Peki o zaman nerde kaldı paketle birlikte gelen indirim diyecek olanlara Evkur farkını koyuyor. Nedir bu fark siz istediğiniz mobilyaları seçin onlar kasada öderken diğer firmalar gibi %5 ile %7 arası indirimini yapsınlar. İndirimlerde 10,000 lira üstü %7 , 10,000 lira altına %5 indirim yapılmaktadır.

Kısıtlayıcı düğün paketlerinden sıkıldınız mı  yada istediğiniz mobilyaları aynı pakette bulamıyormusunuz eğer ki bu durumlardan rahatsızsanız en yakınınızdaki Evkur mağazasına giderek istediğiniz mobilyaları alarak %7 düğün paketi indiriminden faydalanabilirsiniz.

Not : Şahsen kendim giderek Sakarya evkur mağazasında mağaza müdürüne Düğün paketleriniz yokmu diye sorarak edindiğim bilgidir. Herhangi bir gelen ziyaretçiyi yanıltmak amacıyla yazışmamıştır.

Bir Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir